Instytut Kosmetyczny Danuty Zwolińskiej

WARSZTATY DERMAROLLER

Co zyskujesz czyli jak być piękną, mądrą i bogatą.

Urodę, którą zapewni Ci dobra, gładka i jędrna struktura skóry.

Jeśli już słyszałeś o naturalnej indukcji kolagenu, wampirzych liftingach, derma rollerach czy dermapenach. [więcej>]

Wiedzę, której poza drogimi szkoleniami dla profesjonalistów
medycyny estetycznej nie znajdziesz nigdzie.

Ta wiedza umożliwi Ci bezpieczne wykonanie zabiegów dających efekty porównywalne z gabinetowymi. [więcej>]

Pieniądze, zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na zabiegi,
których nie jesteś w stanie wykonać samodzielnie w domu. [więcej>]

Zapisz się na naszą listę mailingową!

 • Instytut Kosmetyczny Danuty Zwolińskiej

  URODA

  którą zapewni Ci dobra, gładka i jędrna struktura skóry.

  Jeśli już słyszałeś o naturalnej indukcji kolagenu, wampirzych liftingach, derma rollerach czy dermapenach wiesz, że każdy uraz (w przypadku mikronakłuwania - wiele mikrourazów) związany z perforacją skóry skutkuje wypływem krwi. Za wysiękiem krwi następuje wypływ osocza, które zamyka uraz i wypełniając go daje okolicznym tkankom komfortowe warunki do spokojnej regeneracji.

  Mechanizm uwolnienia osocza powoduje indukcję kolagenu w miejscach urazów. Najpierw pojawi się forma przejściowa kolagenu typu I ewoluująca w struktury kolagenu typu III, który zapewnia budowanie stałych struktur kolagenowych w skórze właściwej.

  W praktyce powinieneś zapamiętać, że nie ma indukcji kolagenu bez pojawienia się krwi na skórze. Inne formy zabiegu mikronakłuwania będą dawały tylko efekty pośrednie, zapewniające przejściowe napięcie skóry ale nie zapewnią produkcji kolagenu! U podstaw zabiegów wywołujących restrukturyzację skóry zawsze leży kontrolowany uraz. Czy to termiczny, jak w przypadku laserów frakcyjnych czy mechaniczny jak w przypadku mikronakłuwania.

  Masz wątpliwości?  Zadzwoń, umów się na konsultację.  +48 660 773 624

 • Instytut Kosmetyczny Danuty Zwolińskiej

  WIEDZA

  której poza drogimi szkoleniami dla profesjonalistów medycyny estetycznej nie znajdziesz nigdzie.

  Ta wiedza umożliwi Ci bezpieczne wykonanie zabiegów dających efekty porównywalne z gabinetowymi, dowiesz się między innymi:

  TEORIA: jak przygotować skórę do zabiegu; znieczulenie tak czy nie; jak i czym pracować; gęstość rolki, długość igły; Jak zabieg zamykać, żeby zminimalizować efekt podrażnienia skóry; czego możesz się spodziewać po zabiegu; mechanizmy fizjologiczne skóry.

  PRAKTYKA: pod kontrolą doświadczonego specjalisty, samodzielnie wykonasz zabieg mikronakłuwania przy użyciu dermarollera.

  BONUS – dostaniesz: rolkę odpowiednią dla Twojej skóry; materiały porządkujące wiedzę nabyta w czasie warsztatów; wsparcie on-line.

  Masz wątpliwości?  Zadzwoń, umów się na konsultację.  +48 660 773 624

 • Instytut Kosmetyczny Danuty Zwolińskiej

  PIENIĄDZE

  Zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na zabiegi, których nie jesteś w stanie wykonać samodzielnie w domu.

  Choć zabiegi mikronakłuwania są bardzo skuteczne, nie są remedium na wszystkie mankamenty skóry… Wielu zabiegów z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej nie możesz wykonać w domu - potrzebne są do tego specjalistyczne urządzenia i preparaty. Pieniądze zaoszczędzone na domowych seansach mikronakłuwania pozwolą Wam na korzystanie z usług gabinetów w tym właśnie zakresie. Tych bardziej „eko” wykorzystujących naturalne zasoby regeneracyjne skóry typu karboksyterapia lub mezoterapia czy tych „twardych” jak botox i wypełniacze kwasu hialuronowego. Rolkuj się więc, a pieniądze zaoszczędzone wydawaj z głową na inne triki urodowe!

  Masz wątpliwości?  Zadzwoń, umów się na konsultację.  +48 660 773 624